Začiatky našej firmy Sanny Tea sa datujú do roku 1995, kedy v Trenčíne vznikla Čajovňa pod hradom a po prvýkrát mohli zákazníci  na Slovensku vyskúšať širokú ponuku kvalitného sypaného čaju. Tým sme ako prví výrazným spôsobom začali vytvárať čajovú kultúru na Slovensku. Postupne sme sypaný čaj ponúkali aj iným predajniam, čím sme v r. 1996 položili základy veľkoobchodu so sypaným čajom a čajovým príslušenstvom. Od r. 2000 sme začali s výrobou sypaných čajov. To, že sme výrobcovia, nám dáva možnosti originality, vytvárania nových chutí a možnosti pružne reagovať na požiadavky trhu.

Dnešná firma si aj vďaka veľmi kreatívnemu a dynamickému tímu ľudí, trvale udržiava vedúce postavenie na trhu. Máme najširší sortiment, najväčšie skladové zásoby a bohaté skúsenosti na trhu so sypaným čajom.

Veľmi dôležitá je pre nás kvalita, zdravotná bezchybnosť a bezpečnosť potravín. Naše čaje sa pravidelne podrobujú odborným vyšetreniam, ktoré zabezpečuje akreditovaná spoločnosť pre vyšetrovanie potravín. Máme zavedený systém kritických bodov HACCP. Tento systém je vydávaný na základe potrieb spoločnosti na systematickom zaistení zdravotnej bezchybnosti a akosti vyrábaných produktov a potrieb združiť všetky potrebné požiadavky do prehľadného dokumentačného systému. Máme vypracovaný sanitačný plán a program, ktorý dohliada na dodržiavanie prísnych hygienických noriem pre celý výrobný a skladovací proces.

Okrem rozsiahleho čajového sortimentu, ponúkame široký výber čajových dóz, čajovej keramiky, porcelánu a skla, čajového príslušenstva ako sú sitká, cukor, medy, cukríky, čajové vrecká, plagáty, letáky. V našej ponuke nájdete aj pravú plantážnu kávu spolu s kávovým príslušenstvom, koreniny, aromaterapiu a darčekové predmety.

Teda hlavným produktom firmy je kvalitne vyrobený čaj podľa dodržaného technologického postupu, ktorý je ponúkaný zákazníkovi spolu s čajovým príslušenstvom a ostatným tovarom prostredníctvom vyváženého servisu smerujúceho k spokojnému zákazníkovi.

 

Nechajte sa pozvať na krásnu a pestrú cestu čajových vôní, chutí a všetkých príjemných vecí, ktoré k tomu patria. 

 

 ✤ Tovar zasielame SLUŽBOU GLS - NA DOBIERKU ✤